August 21, 2015

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Haziran Ayı Encümen Toplantısı, Valimiz Mustafa MASATLI’nın Başkanlığında Çorum İlinde Gerçekleştirildi

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğimizin Haziran Ayı Encümen Toplantısı, Birlik Başkanı Valimiz Mustafa Masatlı’nın başkanlığında Çorum ilinde gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Birlik Encümen Üyeleri ve Birlik Müdürümüz Mustafa Örgüt yer aldı.

Valimiz Mustafa Masatlı toplantının açılışında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bugün YHKB 2022 Mayıs ayına ait aylık cetvellerin tetkiki ve Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğinin çalışmaları hakkında ayrıntılı bir sunum gerçekleştirerek, gündemimizde yer alan maddeleri karara bağlayacağız. Alınan kararların İlimiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Açılış konuşmasının ardından, Mayıs ayına ait aylık cetvellerin tetkiki ve Birliğin yürüttüğü projeler ve çalışma konuları hakkında sunum gerçekleştirildi.

ÖNCEKİ - SONRAKİ