August 21, 2015

YHKB Birlik Müdürü, (DOKAP) Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığını Ziyarette Bulundu


YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Başkanı Sn. Hakan GÜLTEKİN’i, Başkan Yardımcıları Sn. Şeref DEMİR ve Sn. Mustafa Kemal BİLGİN’i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında projelerimiz ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
(13.07.2021)

Valimiz Mustafa Masatlı, Turizm Danışma Ofisini Amasya Turizminin Hizmetine Açtı


Valimiz Mustafa Masatlı İlimiz turizmine hizmet edecek olan Turizm Danışma Ofisi ile muhtelif yerlerde bulunan tarihi ve kültürel yapılar için hazırlanan tanıtım tabelalarının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa ayrıca Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Vali Yardımcısı B. Sıtkı Dağ, protokol üyeleri ve basın mensupları katıldı.Programda konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil yerli ve yabancı turistlerin rahatlıkla hizmet alabileceği Turizm Danışma Ofisinin Amasya’mıza hayırlı olmasını temenni ettiler.
(12.07.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2021 Yılı Haziran Ayı Encümen ve Meclis Toplantıları Tokat İlinde Yapıldı


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Haziran Ayı Encümen ve Meclis toplantıları 30.06.2021 tarihinde saat 15.00’da Birlik Başkanı Amasya Valisi Mustafa MASATLI’nın Başkanlığında, Çorum Valisi Mustafa ÇİFTÇİ, Tokat Valisi Dr. Ozan BALCI, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Zeki ERARSLAN, Amasya İl Genel Meclis Üyesi Ömer Faruk ALTUNAY, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Mehmet BEKTAŞ, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Erol DUYUM, Tokat İl Genel Meclisi Üyesi Mesut ER, Birlik Müdür V. Mustafa ÖRGÜT ve Birlik personelleri katılımlarıyla Tokat ilinde gerçekleştirildi
(30.06.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Yeşilırmak Nehir Yatağının Düzenlenmesine İlişkin Proje Sunum Toplantısına Katıldı.


Valimiz Sayın Mustafa MASATLI Başkanlığında gerçekleşen toplantıya ayrıca Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, DSİ Şube Müdürü Turgut YORULMAZ ve projeyi hazırlayan firma yetkilileri yer aldı.
(21.06.2021)

YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Türkiye'de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” Kapasite Geliştirme Planı İstişare Toplantısına Katıldı


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB) Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, “Türkiye’de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında düzenlenen “Kapasite Geliştirme Planı İstişare” toplantısına katıldı.
(15.06.2021)

YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Türkiye’de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” Toplantısına Katıldı


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB) Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, “Türkiye’de İklim Değişikliğine Uyum Eyleminin Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında düzenlenen Yerel İklim Değişikliğine Uyum Stratejisi ve Eylem Planı Kapsam Belirleme toplantısına katıldı.
(10.06.2021)

YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, OKA Proje İzleme Toplantısına Katıldı


Birliğimiz tarafından yürütülen “Yeşilırmak Havzası Bölgesel Markalaşma ve Destinasyon Projesi” ve “TR83 Bölgesi Kırsalında Atıl Binaların Onarılarak Soğuk Hava Deposu, Kurutma ve Paketleme Tesisine Dönüştürülmesi Projesi” proje bilgileri paylaşıldı.
(08.06.2021)

Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü'nü Makamında Ziyaret Etti


(01.06.2021)

Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü'nü Makamında Ziyaret Etti


(01.06.2021)

Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Abdullah KODEK’i makamında ziyaret etti.


(01.06.2021)

Güncel Teklif Çağrıları ve Birlik Projeleri Hakkında Birlik Müdürü ve Birlik Personelleri Tarafından Toplantı Gerçekleştirildi

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT öncülüğünde bölgemizde sosyal, ekolojik, ekonomik, mekansal ve kültürel boyutlarda sürdürülebilir kalkınmayı sağlamaya yönelik yeni dönem Erasmus+, Coğrafi İşaretli Ürünler ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) proje başvuru hazırlık toplantısı Birlik Başkanlığımızda Birlik Müdürü ve Birlik Personelleri tarafından gerçekleştirildi.
(29.04.2021)

Birlik Müdürü Tarafından Çorum Valisine Ziyaret

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum Valisi Sayın Mustafa ÇİFTÇİ Valimizi makamında ziyaret etti. Birliğimiz tarafından devam eden, tamamlanan projelerimiz, yürütülen çalışmalarımız ve yatırımlar hakkında bilgiler verildi.
(21.04.2021)

Birliğimiz Tarafından ERASMUS+ Teklif Çağrı Programlarına Hazırlıklar Başlandı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT öncülüğünde ERASMUS+ Teklif Çağrı Programlarına Hazırlık Toplantısı Birlik Başkanlığımızda Birlik Müdürü ve Birlik Personelleri tarafından gerçekleştirildi.
(05.04.2021)

"Çorum İli Boğazkale İlçesine Yeşilırmak Havzası Entegre Turizm Destinasyon Binaları Yapımı İşi" Tamamlandı

Birliğimiz tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (OKA) "Turizmin Geliştirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Yatırımlarına MDP" programına sunulup ve geçmiş olan "Yeşilırmak Havzası Markalaşma ve Destinasyon" projesinin Çorum ili etabı olan "Çorum İli Boğazkale İlçesine Yeşilırmak Havzası Entegre Turizm Destinasyon Binaları Yapımı İşi" projesi tamamlanmış olup Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT ve Çorum İl Özel İdaresinde görevli bulunan Mimar Ömer SARIÇİÇEK ile birlikte Çorum Boğazkaleye yapımı tamamlanmış ahşap kafeterya,lavabo ve mescitlerin geçici kabulü İmzalandı.
(03.03.2021)

Amasya Valisi Birlik Başkanı Mustafa MASATLI Çiğdemlik Köyünü Ziyaret Etti

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğimiz (YHKB) tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'na (OKA) “Kırsal Kalkınma ve Tarımda Dönüşüm Mali Destek Programı (OKA)” programına sunulan ve kabul edilen “TR83 Bölgesi Kırsalında Atıl Binaların Onarılarak Soğuk Hava Deposu, Kurutma ve Paketleme Tesisine Dönüştürülmesi” projesi kapsamında Amasya Valisi Birlik Başkanımız Mustafa MASATLI, Çiğdemlik köyünü ziyaret etti.
(01.03.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT "Sıfır Atık Yetki Belgesi" Aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen Sıfır Atık Projesi’ne tam destek veren Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği bu doğrultuda yapılan incelemeler neticesinde temel seviyede “Sıfır Atık Belgesi” almaya hak kazandı.
(19.02.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa Örgüt’ten Regaib Kandili Mesajı

Mustafa Örgüt mesajında, “Allah’ın rahmetinin üzerimize manevi bir sağanak gibi yağdığı, lütuf ve kereminin bizleri kuşattığı mübarek üç ayların manevi ikliminin ilk esintisi Regaib Kandilini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gece, yapılan duaların yüce Mevla’ya sunulduğu ve onun rahmetinden af ve mağfiret dilenildiği bir müjde gecesidir.
(18.02.2021)

YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT Çiğdemlik Köyünde İncelemelerde Bulundu

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB), Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) Amasya İl Koordinatörü Erdin GÜDEN ile birlikte, Kırsal Kalkınma ve Tarımda Dönüşüm Mali Destek Programı (OKA) kapsamında Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğimiz tarafımdan yürütülmekte olan “TR83 Bölgesi Kırsalında Atıl Binaların Onarılarak Soğuk Hava Deposu, Kurutma ve Paketleme Tesisine Dönüştürülmesi Projesi” kapsamında Kurutma ve Paketleme Tesisi kurulumu gerçekleştirilecek Çiğdemlik Köyü’nde incelemelerde bulundu.
(11.02.2021)

Karadeniz Havzasında Sınır Ötesi İş Birliği Programı 2021-2027 Ulusal Danışma Toplantısı Yapıldı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT Karadeniz Havzasında Sınır Ötesi İş Birliği Programı 2021-2027 Ulusal Danışma dönemi hazırlık çalışmaları kapsamında; çevrimiçi danışma toplantısına katımlımlar sağladı.
(10.02.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum Valisi Sayın Mustafa ÇİFTÇİ’yi ziyaret etti.

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğimiz tarafından devam eden, tamamlanan projelerimiz, yürütülen çalışmalarımız ve yatırımlar hakkında bilgiler verdik. Sayın Valimize nazik kabulleri için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
(04.02.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Tokat Valimizi Ziyaret Etti

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği çalışmalarımız kapsamında Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜR, Tokat Valimiz Dr. Ozan BALCI’yı, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Av. Erol DUYUM, Meclis Üyesi Mesut Er, YHKB Tokat İl Koor. Kürşat KILINÇ’ı ziyaret etti. Birliğimiz tarafından yürütülen projeler hakkında bilgi verilerek ortak çalışma alanları görüşüldü.
(03.02.2021)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya DSİ Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret Kapsamında İklim Değişikliğine Uyum Hibe Programına yönelik proje çalışmaları ve ortak proje ve iş birliği konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.
(18.12.2020)

Birlik Başkanımız Valimiz Sn. Mustafa MASATLI Başkanlığında Yeşilırmak Havzası Havza Yönetim Heyeti Toplantısı Amasyada Gerçekleştirildi

Yeşilırmak Havzası Havza Yönetim Heyeti Toplantısı, Valimiz Mustafa MASATLI’nın başkanlığında ilimizde gerçekleştirildi.Yeşilırmak Havzası Havza Yönetim Heyeti Toplantısı, Valimiz Mustafa MASATLI’nın başkanlığında ilimizde gerçekleştirildi.
(01.12.2020)

“Yeşilırmak Nehri Temizleme, Islah ve Rekreasyon Projesi” hayata geçiriliyor.

İmza töreninde ayrıca Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, Amasya Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Recep KÖKÇÜ, Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih ERDOĞAN, Merzifon Belediye Başkanı Alp KARGI, Suluova Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, Taşova Belediye Başkanı Bayram ÖZTÜRK, Orman Bölge Müdürü Halil OFLU, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan KAYA, Devlet Su İşleri 73. Şube Müdürü Turgut YORULMAZ ve Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdür V. Mustafa ÖRGÜT yer aldı.
(24.11.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Kasım Ayı Personel Toplantısı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT’ün koordinatörlüğünde; kurum tarfından yürütülen çalışmalarla ilgili toplantı düzenledi. Toplantıda Birliğin yürütmüş olduğu “Yeşilırmak Havzası Bölgesel Markalaşma ve Destinasyon Projesi” ve "Yeşilırmağın Korunması, İyileştirilmesi ile Yeşilırmak Kirliliğinin Önlenmesi" ile ilgili konular görüşüldü.
(13.11.2020)

Amasya Valisi YHKB Birlik Başkanı Mustafa Masatlı ‘Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes’ İçin İlimizde İlk Fidanı Toprakla Buluşturdu

Vali Mustafa Masatlı Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde ‘Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes’ temasıyla gerçekleştirilen Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Fidan Dikim Törenine katıldı.
(11.11.2020)

“YEŞİLIRMAK HAVZASI BÖLGESEL MARKALAŞMA VE DESTİNASYON PROJESİ” kapsamında Çorum İli Boğazkale İlçesinde İncelemelerde Bulunuldu

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğimiz tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına sunulan ve kabul edilen “YEŞİLIRMAK HAVZASI BÖLGESEL MARKALAŞMA VE DESTİNASYON PROJESİ” kapsamında Çorum İli Boğazkale İlçesinde Boğazkale Ören yerinde devam eden yapım işlerini yerinde inceledik. İnceleme ziyaretine Boğazkale Kaymakamı Ali Cemal ALTINÖZ, Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürü Sümeyra Şengül ve Çorum İl Özel idaresi yetkilileri katıldı.
(09.11.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Çorum Valiliği’ni Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği çalışmalarımız hakkında iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(09.11.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğini Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Birliğin devam ettirmiş olduğu coğrafi işaretler konusunda iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(05.11.2020)

Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Duygu KILIÇ ve Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. İskender GÜLER YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT'ü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında ortak alanlarda ARGE çalışmaları, ulusal ve uluslararası proje ve iş birliği konularında bilgi paylaşımında bulunuldu.
(03.11.2020)

Tiyatro Eğitmeni ve Oyuncusu Orhan BOL Hocamız YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT'ü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında ortak proje ve iş birliği konularında bilgi paylaşımında bulunuldu
(03.11.2020)

DUYURU /// Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Ekim Ayı Encümen Toplantısı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Ekim Ayı Encümen toplantısı 27.10.2020 tarihinde saat 15:00’da Samsun ilinde gerçekleşecektir.
(21.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Göynücek Belediyesini Ziyaret Etti


Ziyaret kapsamında Yeşilırmağın (Çekerek) korunması, iyileştirilmesi ile Yeşilırmak kirliliğinin önlenmesine yönelik işlerle ve projelerimiz hakkında iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(15.10.2020)

ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDAYIZ


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği olarak Proje, Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarımıza başladık. Üreticilerimizin ihtiyaç ve sorunlarına çözüm önerileri sunmak, ürün gamını arttırmak için teknik ziyaret gerçekleştirdik.
(13.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Merzifon Orhanize Sanayi Müdürünü Ziyaret Etti


Ziyarette istihdamın korunmasına, arttırılmasına ve nitelikli işgücünün yetiştirilmesine yönelik işbirliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(13.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Merzifon Belediyesini Ziyaret Etti


Ziyaret kapsamında belediye kanunlarına dayalı, etkin, adil, kolay erişilebilir, aktüeryal ve malî açıdan sürdürülebilir, iş istihdamına yönelik çalışma, iş birliği ve ortak proje konuları kapsamında çalışma ziyareti gerçekleştirildi.
(13.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Suluova Belediyesini Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Çevrenin korunması, iyileştirilmesi ile çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik işlerle ve projelerimiz hakkında iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(12.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Çevrenin korunması, iyileştirilmesi ile çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik prensip ve politikalar tespit etmek ve iklim değişikliği ile ilgili iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(08.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanını Ziyaret Etti

Ziyaret Kapsamında Fakültenin bilimsel araştırma ve yayın faaliyetlerinin yürütülmesi, Fakültenin genel işleyişi ve performansı ile ilgili bilgiler alınarak ortak proje ve iş birliği konularında bilgi paylaşımında bulunduk.
(06.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya DSİ Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret Kapsamında Taşkın sular ve sellere karşı koruyucu tesisler, Kullanılmış suları tekrar kazanmak, Köylerimiz için temiz bir içme sularına yönelik proje çalışmaları ve ortak proje ve iş birliği konularında bilgi paylaşımında bulunduk.
(06.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Orman Bölge Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Ormanların devamlılığını sağlayacak, tahribata yol açan hastalık ve her çeşit orman zararlılarını önlemek ve bunlarla mücadele etmek, istihdamın korunmasına, artırılmasına, ürün çeşitliliğinin geliştirilmesine yönelik iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(06.10.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Eylül Ayı Encümen ve Meclis Toplantıları Çorum İlinde Yapıldı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Eylül Ayı Encümen ve Meclis toplantıları 29.09.2020 tarihinde saat 15.00’da Birlik Başkanı Amasya Valisi Mustafa MASATLI’ nın Başkanlığında, Çorum Valisi Mustafa ÇİFTÇİ, Tokat Valisi Dr. Ozan BALCI, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Zeki ERASLAN, Amasya İl Genel Meclis Üyesi Ömer Faruk ALTUNAY, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Osman GÜNAY, Çorum İl Genel Meclis Üyesi İbrahim ÇİFTÇİ, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Erol DUYUM, Tokat İl Genel Meclisi Üyesi Mesut ER, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT ve Birlik personelleri katılımlarıyla Çorum ilinde gerçekleştirildi.
(29.09.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Tokat İl Koordinatörü, YHKB Birlik Başkanşığına Ziyarette Bulundu

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Tokat İl Koordinatörü Kürşat KILINÇ, Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT'ü Ziyarette Bulundu.
(28.09.2020)

TR83 Bölgesi (Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat) Turizmde Destinasyon Marka İmajı Toplantısı Gerçekleştirildi

TR83 bölgesinde (Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat) turistlerin tekrar ziyaret eğilimlerini arttırabilmek ve destinasyonlara yeni turistler çekebilmek için destinasyon marka imajı oluşturarak turizme katkı sağlamak amacına yönelik bilgi alışverişi toplantısı gerçekleştirilmiştir.
(25.09.2020)

DUYURU /// YHKB 2020 Eylül Ayı Encümen ve Meclis Toplantıları

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Eylül Ayı Encümen ve Meclis toplantıları 29.09.2020 tarihinde saat 15:00’da Çorum ilinde gerçekleşecektir.
(25.09.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, 4 Line Mobilyayı Ziyaret Etti


Ziyaret kapsamında iş istihdamı, iş birliği ve ortak çalışma alanlarındaki görüşmeler yapıldı.
(16.09.2020)

Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Cemalettin KARAKÖSE ve Amasya İl Özel İdaresi Maden A.Ş. Müdür Yardımcısı Kemal APAYDIN, YHKB Birlik Müdürümüz Mustafa ÖRGÜT'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu


Ziyaret kapsamında Ortak çalışma alanlarında ortak proje ve iş birliği ve ortak çalışma alanlarındaki görüşmeler yapıldı.
(14.09.2020)

Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal EKEN ve beraberindeki İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcıları, YHKB Birlik Müdürümüz Mustafa ÖRGÜT'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu


Ziyaret kapsamında Milli, manevi, tarihi ve turistik değerleri araştırmak, geliştirmek, korumak, yaşatmak, değerlendirmek, yaymak ve tanıtmaya yönelik iş birliği ve ortak çalışma alanlarındaki görüşmeler yapıldı.
(14.09.2020)

Tokat İl Kültür Ve Turizm Müdürü Adem ÇAKIR Ve Müdür Yardımcısı Ali UÇAR, YHKB Birlik Müdürümüz Mustafa ÖRGÜT'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu


Ziyarette Milli, manevi, tarihi ve turistik değerleri araştırmak, geliştirmek, korumak, yaşatmak, değerlendirmek, yaymak ve tanıtmaya yönelik iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(03.09.2020)

YHKB 2020 Yılı Ağustos Ayı Encümen Toplantısı


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği (YHKB) Ağustos ayı encümen toplantısı Birlik Başkanı Valimiz Mustafa MASATLI’nın başkanlığında gerçekleştirildi.
(27.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Belediyesini Ziyaret Etti


Ziyaret kapsamında belediye kanunlarına dayalı, etkin, adil, kolay erişilebilir, aktüeryal ve malî açıdan sürdürülebilir, iş istihdamına yönelik çalışma, iş birliği ve ortak proje konuları kapsamında çalışma ziyareti gerçekleştirildi.
(26.08.2020)

Amasya Organize Sanayi Bölgeleri Koordinatörü ve Merzifon OSB Müdürü, YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT'ü Ziyaret Etti


Ziyarette istihdamın korunmasına, arttırılmasına ve nitelikli işgücünün yetiştirilmesine yönelik işbirliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(26.08.2020)

Amasya KOSGEP İl Müdürü YHKB Birlik Müdürü Mustafa ÖRGÜT'ü Ziyaret Etti


Ziyarette istihdamın korunmasına, arttırılmasına ve nitelikli işgücünün yetiştirilmesine yönelik işbirliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(26.08.2020)

DUYURU /// Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Ağustos Ayı Encümen Toplantısı


Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği 2020 Yılı Ağustos Ayı Encümen Toplantısı 27.08.2020 tarihinde Saat: 15:00'da Amasya Yamaç Bistro Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında ticaret ve sanayinin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak ve nitelikli işgücünün yetiştirilmesine yönelik Birlik hizmetleri hakkında bilgi verilerek iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(13.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Amasya Yatırım Destek Ofisini Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının teklif çağrıları hakkında görüşleri ve Birliğimiz tarafından OKA’ya sunulmuş ve halihazırda yürütülen projeler hakkında bilgi verilerek iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(13.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Misket Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında kadın girişimciliğinin geliştirilmesi, hem aile ekonomilerine hem de ilimiz ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla Birlik hizmetleri hakkında bilgi verilerek işbirliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(12.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığını Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında mesleki ve teknik ihtiyaçların karşılanması, mesleki faaliyetleri kolaylaştırmak ve mesleki eğitimlerin sağlanmasına yönelik Birlik hizmetleri hakkında bilgi verilerek iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(11.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında istihdamın korunmasına, arttırılmasına ve nitelikli işgücünün yetiştirilmesine yönelik Birlik hizmetleri hakkında bilgi verilerek iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(11.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Amasya Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğünü Ziyaret Etti

Ziyaret kapsamında tarımsal faaliyetlere yönelik Birlik hizmetleri hakkında bilgi verilerek tarımsal ve kırsal kalkınma alanında istihdamın korunmasına, artırılmasına, ürün çeşitliliğinin geliştirilmesine yönelik iş birliği ve ortak çalışma alanları görüşüldü.
(11.08.2020)

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Mustafa ÖRGÜT, Öncülüğünde Proje Ar-Ge Çalışmalarına Başladı

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği, Birlik Müdür V. Mustafa ÖRGÜT’ün Öncülüğünde Proje Ar-Ge Çalışmalarına Başladı.
(07.08.2020)

YHKB Birlik Müdürü

YHKB Birlik Müdürlüğü görevine vekâleten atanan Mustafa ÖRGÜT, 04.08.2020 tarihi itibariyle görevine başladı.
(04.08.2020)

ÖNCEKİ - SONRAKİ