August 21, 2015

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Ağustos Ayı Encümen ve Meclis Toplantısı, Valimiz Yılmaz Doruk’un Başkanlığında Çorum İlimizde Gerçekleştirildi

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Ağustos Ayı Encümen ve Meclis Toplantısı, Birlik Başkanı Valimiz Yılmaz Doruk’un başkanlığında Çorum ilinde gerçekleştirildi. Toplantıda ayrıca Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Zeki Erarslan, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Birlik Müdürümüz Mustafa Örgüt ve Birlik Encümen Üyeleri yer aldı.

Valimiz Yılmaz Doruk toplantının açılışında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bugün encümen toplantısında birliğin yürüttüğü çalışmaların yanı sıra Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarına ait aylık cetvellerin tetkiki ve 2024 Yılı Birlik Bütçe Taslağı hakkında ayrıntılı bir sunum gerçekleştirerek, gündemimizde yer alan maddeleri karara bağlayacağız. Alınan kararların İlimiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Encümen toplantısının ardından YHKB Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2024 yılı Birlik Çalışma Programı, 2024 yılı Birlik Bütçesi ve 2024 yılı Birlik Üye Katılım Payları görüşülerek karara bağlandı.

ÖNCEKİ - SONRAKİ