August 21, 2015

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Mayıs Ayı Encümen ve Meclis Toplantısı, Valimiz Mustafa MASATLI’nın Başkanlığında Amasya İlimizde Gerçekleştirildi.

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Mayıs Ayı Encümen ve Meclis Toplantısı, Birlik Başkanı Valimiz Mustafa Masatlı’nın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Valimiz Mustafa Masatlı’nın yanı sıra Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Amasya İl Genel Meclis Başkanı Zeki Erarslan, Çorum İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Tokat İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Encümen üyeleri ile Birlik Müdürümüz Mustafa Örgüt yer aldı.

Valimiz Mustafa Masatlı toplantının açılışında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bugün YHKB 2022 yılı Aralık ayı ile 2023 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarına ait aylık cetvellerin tetkiki ve Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliğinin çalışmaları hakkında ayrıntılı bir sunum gerçekleştirerek, gündemimizde yer alan maddeleri karara bağlayacağız. Alınan kararların İlimiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Encümen toplantısının ardından Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2022 yılı kesin hesabı görüşülerek karara bağlandı.

ÖNCEKİ - SONRAKİ